D Productions‘un, yapımcılığını üstlendiği, Yasin Uslu’nun, yönettiği Siyah Beyaz Aşk, yakında başlıyor. Başrollerin de İbrahim Çelikkol ile, Birce Akalay‘ın, başrollerini paylaştığı dizide Arzu Gamze Kılınç, Muhammed Uzuner, Nur Fettahoğlu, Cahit Gök ve Kadriye Kenter, gibi isimler de yer alıyor. Oldukça başarılı kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Siyah Beyaz Aşk, büyük emekler sonuçu yakında başlayacak. Çekimleri İstanbul’da, devam edilen dizimizin, bu sezon’nun en iddialı dizileri arasında yer alması kaçınılmaz.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri;

İbrahim Çelikkol – Ferhat;

Profesyonel modellikten, oyunculuğa geçiş yapan İbrahim Çelikkol 1982, İzmit doğumludur. Oyunculuğun yanı sıra profesyonel olarak basketbolda oynadı. Daha sonrasında içinde alevlenen oyunculuk sevgisi, hayatına yön verdi. Osman Sınav ile tanışması tüm hayatını değiştirdi ve günümüze kadar getirdi. Televizyon dünyasının tanınan ismi Çelikkol, bir çok dizide rol aldı en son olarak Siyah Beyaz Aşk’ta, Ferhat karakteriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Birce Akalay – Aslı;

Güzelliği ile dillere destan başrol oyuncumuz Birce Akalay, 1984 Yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2004 Yılında Güzellik yarışmasına girerek 3. olmayı başaran oyuncumuz, 2 üniversite bitirmiştir. Bir çok dizinin altına imzasına atan Akalay, bunla kalmayıp Filmlerde de rol almıştır. Aslı Karakterleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Akalay, bu karakter için, oldukça heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Arzu Gamze Kılınç;

Muhammed Uzuner;

Nur Fettahoğlu;

Cahit Gök;

Kadriye Kenter;

PAYLAŞ
Sonraki İçerikSiyah Beyaz Aşk 1.Bölüm Fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here